Поиск по этому блогу

Translate

Статистика сайта



Flag Counter
суббота, 15 ноября 2014 г.

15 листопада в Олександрівській лікарні відбудеться «День здоров’я»

15 листопада 2014 року з 09:00 до 16:00 в Олександрівській лікарні відбудеться благодійна акція «День здоров’я».

Кияни та гості столиці отримують можливість безкоштовно проконсультуватися у висококваліфікованих лікарів, співробітників кафедр, завідувачів відділень та фахівців вищої кваліфікаційної категорії за спеціальностями: кардіологія; ревматологія; неврологія; дерматологія; нефрологія; терапія; інфекційні хвороби; ендокринологія; загальна та судинна хірургія; нейрохірургія.

Консультації відбуватимуться у консультативній поліклініці Олександрівської лікарні за адресою: вул. Шовковична, 39/1 корпус 4.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
пятница, 14 ноября 2014 г.

Частину коштів від оренди нежитлових приміщень місто направлятиме на ремонт та енергозбереження в житлових будинках

Кошти, отримані від оренди нежитлових приміщень в Києві, міська влада планує спрямувати на проведення капітальних ремонтів житлових будинків та заходів з енергозбереження. Відповідне рішення прийняла Київська міська рада 13 листопада в ході чергового засідання.

«Із прийняттям цього рішення створюється додаткове фінансове джерело для підтримки програм відновлення житлового фонду столиці, а також впровадження необхідних сьогодні заходів енергозбереження. Передбачається цільове спрямування коштів, отриманих комунальними підприємствами (ЖЕКами) від оренди нежитлових приміщень, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, на капітальні ремонти, утеплення будинків, енергоефективні заходи», – повідомив під час сесії Київради заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

На його думку, це дасть можливість більш системно підійти до процесу наведення ладу на об’єктах столичного житлового комплексу. Не забезпечивши ключові заходи зниження споживання енергоносіїв житловими будинками місто не здатне стати на шлях економії природного газу.

«За нашими підрахунками орієнтовна потреба у коштах для проведення капітального ремонту фасадів, покрівель, сходових клітин, а також – ремонту внутрішніх будинкових мереж складає більше 1,6 млрд грн. Загалом же, враховуючи програму встановлення обліку тепла та заходів енергозбереження в будинках Києву необхідно віднайти для цього більше 4 млрд грн», – пояснив Петро Пантелеєв.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Інформація про працевлаштування тимчасових переселенців (біженців)

З метою оперативного та якісного надання послуг особам, які є тимчасовими переселенцями з інших регіонів України, в місті Києві щоденно формується та перевіряється база вакансій роботодавців, які готові працевлаштувати зазначені категорії громадян, в тому числі з наданням житла.

Після тимчасової окупації Криму та з початку проведення антитерористичної інформації на сході України до консультаційного пункту Київського міського центру зайнятості у складі Регіонального штабу Київської міської державної адміністрації, що знаходиться на залізничному вокзалі, звернулися 3907 осіб (з АР Крим та м. Севастополь – 625 осіб, з Донецької області – 1676 осіб, з Луганської області – 1606 осіб).

За допомогою в працевлаштуванні до служби зайнятості м. Києва станом на 11.11.2014 звернулись 2118 вимушених переселенців (з АР Крим та м. Севастополь – 295 осіб, з Донецької області – 1153 особи, з Луганської області – 670 осіб).

З них отримали статус безробітного – 1569 осіб (з АР Крим та м. Севастополь – 208 осіб, з Донецької області – 892 особи, з Луганської області – 469 осіб).

Виплату допомоги по безробіттю призначено 1209 громадянам (з АР Крим та м. Севастополь – 148 особам, з Донецької області – 698 особам, з Луганської області – 363 особам).

На професійну підготовку направлено 86 осіб відповідної категорії (з АР Крим та м. Севастополь – 16 осіб, з Донецької області – 51 особу з Луганської області – 19 осіб).

До громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру залучено 33 вимушених переселенців (з АР Крим та м. Севастополь – 5 осіб, з Донецької області – 14 осіб, з Луганської області – 14 осіб).

За допомогою служби зайнятості працевлаштувалася 199 осіб (з АР Крим та м. Севастополь – 37 осіб, з Донецької області – 98 осіб, з Луганської області – 64 особи).

Ключовою проблемою для переселенців є відсутність житла та фінансів. Крім того, деякі громадяни приїздять без документів, які дають право на отримання допомоги по безробіттю. Інші планують повернутися додому, тому скориставшись своїм правом на допомогу по безробіттю відмовляються від послуг служби зайнятості та повідомляють про це роботодавців.

Третина безробітних мали високий рівень заробітної плати або займали керівні посади, тому підходяща робота для них відсутня.

Також негативно впливає на активний пошук роботи і психологічний стан вимушених переселенців.

З метою вирішення питання працевлаштування, потрібно звертатися до Київського міського або до одного з десяти районних центрів зайнятості, адреси яких можна дізнатися на сайті Державної служби зайнятості України (www.dcz.gov.ua), а також здійснити пошук підходящих варіантів роботи через операторський мобільний центр, відправивши з мобільного телефону SMS-повідомлення або зателефонувавши на номер 730 та безкоштовно отримати консультації з питань пошуку роботи зателефонувавши за номером 0-800-50-50-60 зі стаціонарного телефону.

Відповідно до пункту 3 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №198, реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування, за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.

Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і надалі буде продовжуватися робота щодо дотримання прав вимушено переміщених осіб та співпраця з цих питань з Київським міським центром зайнятості.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

У Києві планують встановити пам’ятник Андрію Малишку

У Київському парку ім. А. Малишка, що біля метро «Дарниця», планують встановити пам’ятник видатному українському поету Андрію Малишку.

Сьогодні, 14 листопада, у день 102-ї річниці від дня народження поета Міністр культури Євген Нищук, Головний архітектор Києва Сергій Целовальник, український поет Дмитро Павличко, Надзвичайний і Повноважений Посол України, письменник Олександр Божко, літературні діячі та знайомі Андрія Самійловича Малишка зібралися у парку ім. А. Малишка, аби встановити металеву стелу, як знак майбутнього пам’ятника на цьому місці.

Ініціатор проекту відомий літературний та громадський діяч України Дмитро Павличко впевнений, що такий пам’ятник потрібен у столиці, адже Андрій Малишко зробив значний внесок у літературний і культурний розвиток української нації. Встановити пам’ятник можуть вже влітку 2015 року.

«Гіпсова модель скульптури вже виготовлена. Письменники, які добре знали Андрія Малишка, разом з автором скульптури Романом Захарчуком, ретельно працювали над образом поета. Частина коштів у нас є, тож сподіваємося, що вже у травні-червні наступного року бронзовий пам’ятник Андрія Малишка висотою 3,5 метра прикрасить цей парк», – зазначив Дмитро Павличко.

У свою чергу головний архітектор Києва Сергій Целовальник зазначив, що потрібно ще буде знайти кошти на п'єдестал та благоустрій прилеглої території.

«Як архітектор я знаю, скільки зусиль потрібно, щоб зробити скульптуру, яка відображала б людину саме такою, якою вона була у житті. Не менш оригінальною є і архітектурна частина пам’ятника, автор якої – Леонід Малий. Її будуть робити з граніту, тож треба ще знайти фінансування на ці роботи, а також на благоустрій парку. Впевнений, що небайдужі студенти і надалі допомагатимуть доглядати за цією територією», – зазначив Сергій Целовальник.

У свою чергу Міністр культури Євген Нищук подякував усім учасникам такої ініціативи.

«Я дуже радий, що і старші люди, і молодь шанують творчість такого поета, як Андрій Малишко. Пісні, автором яких він є, вже давно вважаються народними, і передаються з покоління у покоління. Варто подумати і над тим, щоб біля пам’ятника могли лунати пісні і вірші Андрія Малишка, наприклад у якийсь певний час дня», – зазначив Євген Нищук.

Ідея встановлення пам’ятника сподобалась і студентам Інституту української філології та літературної творчості ім. Андрія Малишка, які прийшли привітати авторів. Позитивні відгуки лунали й від мешканців сусідніх з парком будинків.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Міська влада працює над вдосконаленням транспортного сполучення масиву Виноградар з найближчими станціями метро – Олександр Кава

Столична влада шукає шляхи зручного та швидкого транспортного сполучення між масивом Виноградар та найближчими станціями метрополітену. Про це повідомив радник голови КМДА з транспортних питань Олександр Кава.

«Виноградар – це великий спальний район, де проживають кількасот тисяч мешканців і відсутній метрополітен. Тому зараз ми працюємо над тим, щоб перевезення пасажирів з цього масиву до найближчих станцій метрополітену було комфортним», - сказав він.

При цьому, радник міського голови зазначив, що подальша доля нових маршрутів на Виноградарі залежатиме від вирішення питання ремонту існуючих машин, які знаходяться в столичному автопарку, та закупівлі нових одиниць рухомого складу.

«Щойно ми знайдемо можливість залучення додаткових машин, скоріш за все буде відновлено тролейбусний маршрут № 36, який раніше з’єднував масив Виноградар зі станцією метро «Нивки». Крім того, ми розглянемо можливість запуску нового тролейбусного маршруту від станції метро «Лук’янівська» до масиву Виноградар», - зауважив Олександр Кава.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Міська влада затвердила механізм громадського контролю за проведенням ремонтів у житлових будинках

Мешканці столиці відтепер матимуть можливість здійснювати контроль за виконанням ремонтних робіт у житлових будинках. Відповідне рішення «Про затвердження Положення про здійснення органами самоорганізації населення контролю за якістю проведених ремонтних робіт у житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Київ» Київська міська рада прийняла 13 листопада під час чергової сесії.

Проект рішення розроблений Київською міськдержадміністрацією з метою створення механізму громадського контролю за проведенням ремонтів на об'єктах житлового фонду. Відповідними департаментами КМДА проведено роботу з представниками органів самоорганізації населення (ОСН) щодо найбільш ефективних шляхів нагляду з боку жителів за проведенням ремонтів.

«У першу чергу, контролювати якість капітальних та поточних ремонтів повинні кияни – мешканці будинків. Попри те, що на сьогодні функція контролю за реалізацією програм відновлення житлового фонду належить близько 20 різним інстанціям, жодна з них не забезпечує в повній мірі дотримання прав жителів столиці. Тим не менше, ніхто крім мешканців не зможе краще й об’єктивніше оцінити рівень проведеної роботи», – підкреслив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, доповідаючи перед депутатами Київради.

За його словами, з прийняттям цього рішення мешканці будуть безпосередньо залучені до прийому здійснених ремонтів, складання плану найбільш пріоритетних об’єктів для відновлення тощо.

«ОСНи матимуть змогу подавати представникам міської влади власні пропозиції до графіку капітальних та поточних ремонтів, погоджувати остаточні плани робіт протягом 30 днів з дня отримання. Найбільш спірні питання з цього приводу будуть вирішуватися шляхом проведення переговорів між ОСН, районами та представниками профільних підрозділів КМДА», – сказав він.

Петро Пантелеєв також наголосив на тому, що без активної та консолідованої позиції мешканців цей механізм не працюватиме.

«Дуже важливо, що самі мешканці міста взяли на себе ініціативу самоорганізації, здійснення контролю, прийняття дієвих рішень та досягнення колективної згоди», – підкреслив він.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Києву заборгували 108 мільйонів гривень на медичні видатки – Михайло Радуцький

Уряд заборгував Києву 108 мільйонів гривень на медичні видатки, що ставить під загрозу життя і здоров’я мешканців столиці. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

«Квота міста Києва за цільовими програмами становить 130 мільйонів гривень, на сьогодні МОЗом розподілено лише 22 мільйони. Сюди входить забезпечення ліками хворих на серцево-судинні захворювання, централізовані заходи з лікування хворих на гемофілію, забезпечення медикаментами онкохворих дітей, профілактика і лікування СНІДу тощо», - розповів він.

Заступник голови КМДА також додав, що за програмою «Здоров’я киян», яка фінансується з міського бюджету, Києву не вистачає 46 мільйонів гривень, у тому числі на гемодіаліз для хворих на ниркову недостатність киян.

«Якщо сьогодні припиниться постачання витратних матеріалів для гемодіалізу, то на 3-4-й день люди, які його потребують, будуть вмирати, не хворіти, не переходити у більш важкий стан, а вмирати. Ось чому мер сьогодні так наголошує на цій проблемі», - сказав Михайло Радуцький.

Така ситуація, за його словами, склалася через те, що податки киян вилучаються до центрального бюджету.

«Київ – єдине місто в Україні, якевіддає 50% ПДФО, а потім нам не вистачає на життєво необхідні програми», - підкреслив заступник голови КМДА.

За його словами, сьогодні Київ самостійно знайшов кошти для гемодіалізу, але лише на тиждень. Тому столична влада продовжує робити все можливе для вирішення критичної ситуації, що склалася у місті.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Нарада з питань приймання-передачі житлового фонду та зовнішніх інженерних мереж ПрАТ «Компанія Київінвестбуд»

13 листопада 2014 року у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури відбулася нарада з питань приймання-передачі житлового фонду та зовнішніх інженерних мереж ПрАТ «Компанія Київінвестбуд» до комунальної власності територіальної громади міста Києва. У заході взяли участь представники ПрАТ «Компанія Київінвестбуд, Голосіївської, Дніпровської, Подільської та Шевченківської районних в місті Києві державних адміністрацій, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ПАТ «АК «Київіводоканал» та голова комітету захисту мешканців гуртожитків України ВГО «СТОУ «Народна Рада» Палаш М.П.

На нараді було вирішено спільними зусиллями райдержадміністрацій, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та ПАТ «АК «Київіводоканал» обстежити будинки та зовнішні інженерні мережі на предмет санітарно-технічного стану житлового фонду, провести інвентаризацію житлового фонду та затвердити її на наглядових радах з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій. Керівництву ПрАТ «Компанія Київінвестбуд» запропоновано вжити організаційно-правові заходи в частині тарифоутворення, пов’язаного з впровадженням Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» та договірних відносин з експлуатуючою організацією ПрАТ «Жилкомунсервіс».

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Міський центр соціальних служб зібрав гуманітарну допомогу для родин переселенців

Сьогодні, 14 листопада 2014 року, о 16:00 Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Українсько-турецьким культурним центром «Сяйво» передасть гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб з Криму, Донецької та Луганської областей.

Цей захід стане частиною акції «Наш час-час взаємодопомоги» щодо допомоги 1001 сім’ї переселенців, у рамках якої вже більш ніж 100 переселенців, які проживають у столиці, які проживають у місцях компактного поселення, отримали продуктові набори.

14 листопада допомога надійде 50 переселенцям, які знаходяться під супроводом Подільського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та компактно проживають у санаторії «Ластівка», а також на всій території району.

Протягом 10 днів зі своєю допомогою організатори акції завітають у місця компактного розселення переселенців, якими опікуються працівники мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва (пансіонати «Супутник», «Джерело», дитячий спеціалізований санаторій «Салют», БО «Місто щасливих дітей»).

Акція «Наш час-час взаємодопомоги» є одним із прикладів співпраці громадського та державного сектора щодо допомоги родинам з Криму, Донецької та Луганської областей.

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід за адресою:вул. Мостицька, 20.

Акредитація для ЗМІ: Кліопа Лариса тел.: 460-99-64;050-144-05-80

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Рух Південним мостом було достроково обмежено через аварійну ситуацію – Олександр Кава

Рух естакадою Південного мосту в напрямку Правого берега було обмежено раніше, ніж планувалося через виникнення непередбаченої аварійної ситуації вночі, 14 листопада, яка ставила під загрозу безпеку проїзду. Про це повідомив радник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Кава.

«Ремонтні роботи на даному об'єкті передбачалося почати в цей же день о 12:00, щоб не створювати труднощі з перетином Дніпра під час ранкового піку, коли на Південний міст припадає максимальне навантаження в напрямку з лівого берега на правий. Відповідна інформація заздалегідь була розміщена на сайті «Київавтодору». Втім, о другій годині ночі 14 листопада після проїзду навантаженої вантажівки через даний деформаційний шов відбулося його пошкодження», – пояснив він.

Тому, за словами Олександра Кави, з метою забезпечення зручного та безпечного проїзду автотранспорту, співробітники «Київавтодору» були змушені одразу після цього інциденту закрити проїзд двома із трьох смуг (спочатку передбачалося закрити тільки одну смугу). При цьому планові роботи з ремонту деформаційного шва було розпочато як і планувалося, 14.11.2014р., о 12:00.

Київська міська державна адміністрація, комунальна корпорація «Київавтодор» та КП «Київавтошляхміст» приносять вибачення за тимчасові незручності та просять водіїв скористатися іншими мостовими переходами через річку Дніпро – Дарницьким мостом та мостом Патона.

Міська влада нагадує киянам, що всі ремонтні роботи будуть завершені до 06:00 год. понеділка, 17 листопада 2014 року.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Киян закликають долучитися до обговорення нової системи орієнтування в столиці

Столична влада закликає киян долучатися до обговорення нової системи орієнтування в Києві. Про це заявив радник голови Київської міської державної адміністрації з транспортних питань Олександр Кава.

«Оскільки стара система орієнтування досить складна і незручна для побудови зрозумілого маршруту, київська громадськість, експерти та представники влади об’єдналися заради розробки більш простої та зрозумілої схеми. Прототип нової системи, яка стала зручнішою, інформативнішою та читабельнішою, вже викладено в соціальні мережі та Інтернет. На схемі окрім самих ліній метрополітену позначено маршрут електропоїздів міського сполучення, усі маршрути швидкісного трамваю, а також маршрути автобусів та тролейбусів що прямують в аеропорти «Бориспіль» та «Київ» (Жуляни). Нова схема розроблена на основі кращого світового досвіду і стане в нагоді для числених киян та гостей столиці», - розповів він.

Як стверджують розробники нової системи, вона більш зручна, інформативніша та доступніша, ніж старий варіант карти.

Водночас, нова система орієнтування з’явиться на вікнах вагонів метро лише після двох турів публічного обговорення: публікації в інтернеті з подальшим обговоренням у коментарях (що вже було зроблено) та тестування пілотної версії схеми з усіма правками, яка з’явиться лише в кількох поїздах столичної підземки.

«Лише після звершення обговорення та схвалення киянами нової версії схеми міська влада затвердить нову офіційну версію схему ліній метрополітену та швидкого рейкового транспорту в Києві», - підкреслив Олександр Кава.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

10 тисяч дітей переселенців навчаються в Києві

У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту повідомили, що загалом в столичних освітніх закладах навчаються 10 000 дітей переселенців зі східних областей України та Криму.

Так, до київських навчальних закладів зараховано 9472 учні з Луганської та Донецької областей та 533 – з Криму. З них, 2023 дітей прийнято до дошкільних навчальних закладів, 7657 – до загальноосвітніх навчальних закладів. У професійно-технічних навчальних закладах здобувають освіту 160 осіб, а також 165 студентів зараховано до Київського університету ім. Б. Грінченка.

У профільному департаменті звертають особливу увагу на організацію навчального процесу для школярів та студентів зі східних областей та Криму і робота у цьому напрямі триває.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Столична влада виділила землю у Биківні для киян-учасників АТО

Столична влада виділила близько 11 га землі у селищі Биківня Деснянського району Києва для киян-учасників АТО та їх сімей.

Депутати Київради підтримали проект рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення «Спецжитлофонд» у селі Биківня Деснянського району Києва для житлового будівництва (малоповерхового будівництва до 4-х наземних поверхів) учасникам АТО (поранених і для членів родин, в яких військовослужбовці загинули при проведенні АТО) та для соціально-побутового будівництва».

Йдеться про виділення земельних ділянок у власність з цільовим призначенням – будівництво.

Днями мер Києва Віталій Кличко провів виїзне засідання і оглянув земельні ділянки під забудову киянам-учасникам АТО та їхнім родинам у Биківні. Мер переконаний, що насамперед землю потрібно надавати сім’ям загиблих киян-учасників АТО.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
четверг, 13 ноября 2014 г.

Віталій Кличко привітав спортсменів, які здобули медалі на Чемпіонаті світу з вейкбордингу

Мер Києва Віталій Кличко вручив подяки Київського міського голови за спортивні досягнення та привітав спортсменів, які здобули медалі в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) на Чемпіонаті світу з вейкбордингу.

Вперше в історії команда України з вейкбордингу, до якої входять кияни, здобула найбільшу кількість медалей на чемпіонаті світу.

Всього участь в чемпіонаті взяли понад 120 спортсменів з 26 країн світу. Українські вейкбордисти привезли додому три золотих, дві срібні та одну бронзову нагороду. Зокрема, в змаганнях дорослих українці мають два золота, які вибороли Дмитро Массалов та Варвара Долініна. Крім того, в активі Дмитра ще й срібна нагорода в іншому виді програми. Ще однією призеркою світової першості стала Ірина Бушкова, у неї також срібло. У змаганнях юніорів на найвищу сходинку п’єдесталу зійшла Анастасія Пономаренко, а серед юнаків – 6-річний Данило Клешар, який здобув бронзову медаль.

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що якомога більше хлопців та дівчат повинні брати приклад з переможців та активніше займатися спортом.

«Ми вами пишаємося. Чим більше людей будуть займатися спортом, тим швидше і успішніше він розвиватиметься», – сказав Віталій Кличко.

У свою чергу, Президент Української федерації вейкбордингу і воднолижного спорту Юрій Зозуля позитивно оцінив те, що в цей складний для нашої країни час, українські спортсмени гідно представляють державу, здобувають медалі та при їх сходженні на п’єдестал майорить наш прапор і лунає український гімн.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Столична влада виділила 102 квартири ошуканим інвесторам «Еліта-Центру»

Столична влада виділила 102 квартири киянам-інвесторам, потерпілим від діяльності «Еліта-Центру». Відповідний проект рішення ухвалили депутати Київради.

У проекті рішення про виділення 102 квартир для постраждалих від діяльності групи будівельних компаній «Еліта-Центр» відзначається, що «Київміськбуд» збудував три будинки на вулиці Драгоманова, 40, один на вулиці Хорольській, 1-А та один – на перетині вулиці Вірменської і Харківського шосе. У цих будинках і передбачені 102 квартири для ошуканих «Еліта-Центром» киян.

Потерпілим інвесторам будуть передані документи для оформлення свідоцтв про право власності на отримане житло.

«Ухваливши це рішення, ми забезпечили житлом 113 потерпілих від афери «Еліта-Центру» вкладників. І далі робитимемо все, аби розв’язати проблему інших ошуканих інвесторів цієї компанії», – зазначив мер столиці Віталій Кличко.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Віталій Кличко: «Я робитиму все, щоб Уряд якомога швидше виділив кошти на фінансування столичної медицини, і кияни отримали необхідні ліки»

Київський міський голова робитиме все, щоб Уряд якомога швидше виділив кошти на фінансування медичної галузі міста, і кияни отримали необхідні ліки. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, спілкуючись з хворими на гостру ниркову недостатність киянами, які прийшли до КМДА.

Він розповів, що зранку їздив на зустріч до Прем’єр-міністра України, де порушив питання відсутності фінансування з боку Кабміну галузі охорони здоров’я. Прем’єр визнав існування боргу і сказав, що відповідне рішення про виділення коштів повинен ухвалити в. о. міністра охорони здоров’я. Той же в свою чергу зазначив, що гроші виділити не може, адже потрібно, щоб Парламент вніс відповідні зміни до законодавства.

«Верховна Рада зараз не працює. Він пропонує почекати. Вибачте, люди, які можуть померти будь-якої миті через нестачу ліків, не можуть чекати! Я щойно провів переговори з компаніями, які відповідають за постачання лікарських препаратів. Ми шукаємо вихід, щоб люди, чиє життя залежить від ліків, отримали необхідні медичні препарати», – наголосив мер.

Спілкуючись з киянами, хворими на гостру ниркову недостатність, які не можуть отримати гемодіаліз, Віталій Кличко підкреслив, що фінансування медицини – це питання не Києва, а Кабміну. І підкреслив, що урізавши фінансування інших медичних видатків Києва, столична влада знайшла на тиждень кошти на гемодіаліз для киян, які цього потребують.

Мер також підкреслив, що для комплексного вирішення проблеми фінансування, зокрема медичної галузі в столиці, насамперед потрібно, щоб податки киян не вилучалися, а залишалися у місті.

«Абсурдність ситуації полягає в тому, що ми віддаємо наші гроші до центрального бюджету, а потім ходимо і вибиваємо по крихтах фінансування тієї чи іншої галузі. Нам потрібно змінювати концептуально підхід – податок на доходи фізичних осіб повинен залишатися у місті, – підкреслив Віталій Кличко. – Одна з умов підписання коаліційної угоди, яку ми висунули – щоб 100% податку на доходи фізичних осіб залишалися у Києві. За ці гроші ми зможемо фінансувати, зокрема і медицину. А поки нам залишається вимагати фінансування тих зобов’язань, які Кабмін взяв на себе. У нас критична ситуація із виплати зарплат, харчування у лікарнях, вакцинації. Часу чекати немає. Від вирішення цього питання залежать людські життя. Я сьогодні ще раз буду зустрічатися з Прем’єром, щоби вирішити це питання. І щоб 108 мільйонів гривень боргу на медичні видатки Уряд повернув столиці. Я запевняю киян, що робитиму все, щоб фінансування якомога швидше було виділене і всі отримали необхідні ліки», – сказав мер Києва.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Графік руху автобусу № 51 може бути подовжено до 23-ої години – Олександр Кава

За результатами спілкування зі слухачами однієї столичної радіостанції радник голови КМДА з транспортних питань Олександр Кава дав доручення КП «Київпастранс» відкоригувати рух автобусного маршруту № 51 до станції метро «Либідська».

«Враховуючи побажання киян, міська влада намагається зробити громадський транспорт якомога зручнішим для пасажирів. Так, ми розглянемо можливість зміни графіка автобусного маршруту № 51. Мова, зокрема, йде про збільшення тривалості його маршруту у вихідні дні – до 23-ої години», – сказав він.

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Український дім в м. Пекіні (КНР)

До уваги керівників підприємств, установ та організацій м. Києва!

Інформуємо, що 17 вересня 2014 року в м. Пекіні (КНР) відбулось відкриття "Українського дому" - платформи розвитку торговельно-економічної, науково-технічної, культурно-гуманітарної та інформаційної співпраці України та Китаю.

За інформацією Посольства України в КНР "Український дім" це – перший комплексний заклад на території Китаю, створений для сприяння двосторонній співпраці ділових кіл за широким галузевим спектром, об’єктивного висвітлення політичного, економічного, суспільного та культурного життя нашої держави.

Нова структура має усі технічні можливості та необхідний український та місцевий штат співробітників для надання консалтингових послуг для бізнесменів обох країн, проведення маркетингових досліджень та організації входження компаній у ринок.

Сфери діяльності "Українського дому" в м. Пекін включають: торговельно-економічну, культурно-гуманітарну, інформаційну, науково-технічну, туризм, освіту.

До торговельно-економічної сфери відносяться надання наступних послуг:

організація ділових візитів, зустрічей та переговорів;
представлення інтересів українських компаній на території КНР;
надання обладнаних робочих місць, офісних приміщень для переговорів та конференцій;
надання комплексних послуг по проектах;
здійснення перекладів;
супровід делегацій і приватних осіб;
перевірка компаній;
інспектування продукції;
надання послуг з виставкової діяльності;
консультації з юридичних питань ведення бізнесу в КНР;
маркетингові дослідження ринку;
просування української продукції і технологій на ринку КНР;
пошук і опрацювання проектів інвестиційної співпраці;
організація презентацій, бізнес-форумів, конференцій, семінарів.

Контактна особа в Посольстві України в КНР - Сердечний Олександр Вікторович (a.serdechny@gmail.com, моб. тел. +86-13641127901).

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Для автобусів маршрутів №№ 51, 115 на Ленінградській площі впроваджено додаткову зупинку та змінено назву зупинки для автобусів маршрутів №№ 45, 63

З метою поліпшення якості надання транспортних послуг для більш зручного орієнтування пасажирів для автобусів маршрутів №№ 51, 115 на Ленінградській площі в напрямку Дарницького вокзалу впроваджено додаткову зупинку «Податкова інспекція» на діючій зупинці автобусів маршрутів №№ 45, 63 «Ленінградська площа».

У зв’язку з цим змінено назву зупинки для автобусів маршрутів №№ 45, 63 в напрямку Дарницького вокзалу «Ленінградська площа» на «Податкова інспекція».

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua
вторник, 11 ноября 2014 г.

Перший заступник голови КМДА Ігор НІКОНОВ та заступник Київського міського голови - секретар Київради Олексій РЕЗНІКОВ зустрілися з Громадською радою при КМДА

З червня 2014 року Громадська рада при Київській міській державній адміністрації наполегливо виходила з пропозиціями до керівництва Київради та КМДА щодо вирішення нагальних питань киян, визначених відповідно до звернень громадян до Контактного центру м. Києва, та взаємодії з громадськістю. Крім того, за участю фахівців з суспільних комунікацій Академії муніципального управління, Громадська рада розробила Положення "Кроки відкритості влади до громадян", яку запропонувала до спільного покрокового втілення у системі міської влади.

Зважаючи на те, що проблеми, вирішення яких піднімала Громадська рада у своїх зверненнях, набули на сьогодні ще більшої актуальності, під час зустрічі представники Громадської ради при КМДА мали змогу передати особисто ті звернення, які не мали відповідного реагування з боку міської влади. А саме:

1. Громадська рада звернулася з проханням до першого заступника голови КМДА І. Ніконова щодо сприяння у проведенні тематичного засідання з формування та просування іміджу м. Києва, та дати повторне доручення структурним підрозділам КМДА проаналізувати систему та результати своєї роботи, що прямо чи опосередковано впливають на формування внутрішнього, зовнішнього та бажаного іміджу м. Києва (відповідно до їх функціональних обов’язків), і дану інформацію надіслати Громадській раді.

2. Відновити роботу Міського Комітету доступності та оновити його персональний склад з врахуванням кадрових змін у структурі міської влади.

3. Випрацювати здійснення Плану спільних дій з урахуванням Програми «10 кроків до створення безбар’єрного середовища у м. Києві», розробленою Громадською радою спільно з громадськими організаціями інвалідів різних нозологій.
http://maryna-burmaka.com.ua/citizenship/3/276.html

4. Здійснити невідкладні заходи щодо забезпечення киян чистою питною водою та інформування мешканців міста про якість питної води у бюветах (з урахуванням Плану спільних дій щодо доступності киян до чистої питної води, розробленого Громадською радою спільно з фахівцями).

5. З метою створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу виконавчої влади, сприяння врахуванню міською адміністрацією громадської думки під час формування та реалізації державної політики, підписати Розпорядження про створення консультативно-дорадчого органу при КМДА - громадської Транспортної ради та затвердити її персональний склад (проект Розпорядження доданий).

6. Розглянути та включити у перспективний план розвитку міста Києва на 2015 рік наступні пропозиції:

6.1. Передати на конкурсній основі приватному оператору з світовим досвідом роботи паркувальні площадки в м. Києві з відповідними умовами їх обладнання, розвитку та фіксованої суми відрахувань. Це дасть можливість в найближчі 2 – 3 роки привести паркувальні стоянки до більш цивілізованого стану, покращити якість послуг, провести будівництво підземних та наземних паркінгів (збільшення доходів на 120 – 150 млн. грн. щороку, перспектива європейського розвитку паркувального простору міста).

Прийнята Київрадою (рішення від 22.05.2013 р. № 326/9383) «Програма розвитку єдиного паркувального простору в м. Києві до 2015 року» не реалістична, а в деяких пунктах навіть шкідлива для громадськості міста і головне – в ній відсутні шляхи вирішення проблеми.

6.2. Створити КМДА з Київською ОДА та Укравтодором сучасні стоянки та автокемпінги (не менше ніж на 100 машиномісць) для відстою автотранспортних засобів біля м. Києва, враховуючи обмеження руху вантажних автомобілів у місті передбачені рішенням Київради від 22.05.2013 р. № 340/9397 (як результат - зменшення заторів, залучення інвесторів, поліпшення екології).

6.3. Разом з Мінінфраструктури, Київською ОДА запланувати будівництво сучасних автовокзалів на Кільцевій дорозі (Теремки) та Харківській площі, що дасть змогу вивести за межі міста Центральний автовокзал та 5 автостанцій (як результат - зменшення заторів у місті за рахунок упорядкування роботи автобусів, легалізація пасажирських перевізників, покращення транспортного обслуговування киян).

6.4. Сформувати єдину систему транспортно-пересадочних вузлів та побудувати нові сучасні автотермінали на в’їздах у м. Київ та в Київській області з метою підвищення комфортності та привабливості транспортної системи регіону (як результат - розвантаження доріг на в’їзді до міста, зменшення кількості приватних автомобілів в місті в час «пік», поліпшення транспортного обслуговування громадян).

6.5. Провести інвентаризацію нерухомого майна та земельних ділянок підприємств комунального транспортно-дорожнього комплексу міста, що дасть можливість оптимізувати їх кількість та більш ефективно використовувати комунальне майно, додатково поповнити міський бюджет та залучити інвесторів.

6.6. Розробити Програму розвитку річкового транспорту, як складового елементу міської транспортної інфраструктури та туристичних маршрутів м. Києва з метою зменшення навантаження на автотранспорт, поліпшення екології, покращення обслуговування киян та гостей міста.

6.7. Розробити Програму поступового переведення, а при нових закупівлях рухомого складу передбачати роботу його на альтернативному паливі (газ) та з використанням гібридних транспортних засобів, розвиток мережі електротранспорту (як результат - поліпшення екології, в подальшому зменшення витрат на пально-мастильні матеріали, що приведе до економії ресурсів міста).

6.8. Вирішити питання перевезення пасажирів на таксі, як складової частини єдиної транспортної системи міста, запровадити контроль за якістю організації таксомоторних перевезень, в тому числі сприяння створення декількох потужних приватних підприємств, автомобілі яких працюють на альтернативному паливі (газ, електро, гібрид), які мають багаторічний досвід роботи та готові інвестувати в цей проект власні кошти, а міській владі створити привабливі умови для роботи легальних таксі (як результат - поліпшення транспортного обслуговування, поповнення міського бюджету).

6.9. Прискорити реформування системи управління комунального транспортного комплексу міста з напрацюванням відповідних механізмів вирішення цієї проблеми, як це передбачено «Стратегією розвитку м. Києва до 2025 року» (як результат - покращення керованістю громадського транспорту, значна економія коштів, поліпшення обслуговування киян).

6.10. Вирішити питання щодо впорядкування та оптимізації маршрутної мережі громадського транспорту для чого здійснити детальне дослідження існуючих пасажиропотоків на міському пасажирському транспорті м. Києва, за результатами яких розробити Транспортну схему м. Києва та визначитись з потрібною кількістю рухомого складу приватної й комунальної власності на маршрутах міста (як результат - поліпшення обслуговування всіх категорій киян, припинення не обгрунтованого дублювання маршрутів, запобігання заторних ситуацій, поліпшення екології).

6.11. Звернутися до Мінінфраструктури щодо визначення інвестора для закінчення в стислий термін будівництва Дарницького вокзального комплексу та провести реконструкцію прилеглої площі з будівництвом підземного тунелю (для трамваїв, легкових автомобілів) від вулиць Ялтинської, Бориспільської до Пражської та продовження лінії метро від станції «Червоний Хутір» (як результат - поліпшення транспортного обслуговування, надходження до бюджету).

6.12. Створити Центр з управління вантажною логістикою (можливо як структурний підрозділ Департаменту транспортної інфраструктури). Серед основних його функцій повинна бути координація роботи сотень тисяч вантажних автомобілів у місті, їх використання, розташування баз дислокації, аналіз їх діяльності, необхідність їх роботи для потреб міста, забезпечення безпеки дорожнього руху (як результат - поліпшення екології, зменшення заторів).

7. Забезпечити запрошення членів Громадської ради при КМДА на публічні заходи за участю Київського міського голови, Голови КМДА В. Кличка.

8. Невідкладно надати відповіді на запити Громадської ради від 26.09.2014 р. щодо:

1) конкретних дій міської влади на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25 червня 2014 р. № 207 "Про внесення змін до Правил паркування транспортних засобів" та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо паркування транспортних засобів» від 29.05.2014 р. № 1283-VІІ.

2) Про чинність/не чинність Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві, конкретні кроки щодо реагування міської влади на неефективне витрачання бюджетних коштів на розроблення Комплексної схеми та притягнення винних осіб до відповідальності.

9. Опрацювати План першочергових кроків, спрямованих на забезпечення принципів відкритості та прозорості при налагодженні діалогу між владою та громадськістю (з урахуванням пропозицій Громадської ради, викладених у Програмі "Кроки відкритості влади до громадян").

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua

Архив блога